1634 m. išleistas olandų kartografo ir astronomo  Willem Janszoon Blaeu Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio fragmentas1634 m. išleistas olandų kartografo ir astronomo Willem Janszoon Blaeu Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio fragmentas

1634 m. išleistas olandų kartografo ir astronomo  Willem Janszoon Blaeu (1570–1638) Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapis. Po tėvo mirties leidyba užsiėmė jo sūnus Jan Blaeu, apie 1659 m. išleistas dar vienas LDK žemėlapis, abiejų žemėlapių sudarytojas Mikalojus Kristupas Radvila Našlaitėlis. tačiau yra skirtumų, įdomu tuos žemėlapius palyginti. Sūnaus leistame žemėlapyje daugiau vietovardžių, jis orientuotas vakarais į viršų, viršutiniame dešiniajame kampe - LDK herbas. Jurbarkas pažymėtas - Iurborg. Visas žemėlapis čia.

Šaltiniai: https://antique-maps.lthttp://www.atmintis.mb.vu.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Beveik viską, kas yra šiame puslapyje, galėtumėt rasti internete. Arba jau neberastumėt. Kaip sakoma, internetas - tai vandenynas, kuriame nuolat atsiranda naujų salų, o kai kurios - išnyksta. Jei turite pretenzijų dėl autorių teisių - rašykite.
2012-2018